Faydalı bir internet sitesi tanıtımıÇoğu kişi internetten iş ilanları, kanunlar, mevzuatlar ve birçok resmi bilgi için site site dolaşıyor. www.devlet.tc sitesi bu tür resmi haberleri ve iş ilanlarını bir araya getirmeyi amaçlamış bir internet sitesi.

www.devlet.tc'de resmi bilgiler ve devlet ile alakalı birçok bilgiye ulaştım. KPSS ile ilgili bilgileri bile buldum. www.devlet.tc'nin birçok memur, çalışan ve iş arayana yardımcı olacağı kanısındayım. Bu memlekete böyle güzel bilgi ve içeriklere sahip websiteleri gerekiyor.

devlet.tc'e www.devlet.tc adresinden veya
google da "devlet" "devlet.tc" "www.devlet.tc" "www devlet tc" "devlet tc" "memur" "memurlar" "kpss" kelimelerini arayarak ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda Facebook üyeliği olanlar için eş zamanlı olarak içerik bilgilendirme sistemi de oluşturmuş, her eklenen haberi size postalayıp sizi rahatsız etmiyor, aksine bir grup oluşturmuşlar ve haberleri orada yayınlıyorlar, oradan da girip hangi haberler eklenmiş, haber özetlerini takip edebiliyorsunuz. Haberin devamını okumak için haber altında bulunan "Gönderinin Aslını Gör" bağlantısını tıklamanız yeterli oluyor.

Facebook hayran grubu adresi http://www.facebook.com/pages/wwwdevlettc/99482081982 bağlantısıdır. Gruba katılmak için resim altındaki "Hayran Ol" butonunu tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
Facebook profilinizde paylaşmak istiyorsanız da www.devlet.tc sitesinde yer alan "Bu Sayfayı Facebook'da Paylaş" butonunu tıklayabilir ve içinde bulunduğunuz sayfayı facebook profilinizde paylaşabilirsiniz ya da http://www.facebook.com/share.php?u=http://www.devlet.tc/ adresinden paylaşabilirsiniz.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !